Atribuită
Cumpărare directă
Colectare separată, transportul separat si tratarea deşeuri similare reziduale generate de DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA DOLJ, cu sediul in Craiova, str. Fratii Golesti, nr. 33, jud. Dolj, in perioada 01.07.2021-31.12.2021. Cantitate estimata 4 mc/luna. Tariful aplicabil pentru colectarea deseurilor similare reziduale este 105,43 lei/mc fara TVA.
- Număr anunț
- DA28360991
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Statistica Dolj (CUI 5077650)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.530 RON
- Valoare atribuită
- 2.530 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.