Atribuită Cumpărare directă

PLACA DE BAZA 1150 BIOSTAR H81MHV3, 2xDDR3-1600/1333, 2 X SATA3, 2 X USB3.0, 6 x USB 2.0, 2xSATA2, DDR3 4GB 1333MHz Zeppelin, PLACA DE BAZA 1150 BIOSTAR H81MHV3, 2xDDR3-1600/1333, 2 X SATA3, 2 X USB3.0, 6 x USB 2.0, 2xSATA2, DDR3 4GB 1333MHz Zeppelin

Număr anunț
DA28411358
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BRASOV (CUI 4688540)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.215 RON
Valoare atribuită
1.215 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.215 RON

din 1.215 RON estimat