Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de preluare, transport si eliminare deșeuri periculoase , in baza ofertei nr.12730/14.06.2021 a Setcar Brăila, după cum urmează: deșeuri de substanțe periculoase identificate 3.40 kg: 41,87 lei; deșeuri cu compuși de mercur 2.5 kg: 307,88 lei; - deșeu cu mercur 3 kg: 738,92 lei. Total: 1088,67 lei, preț fix fără TVA. Transportul este inclus în tarif. Preluarea se face din locația beneficiarului.
- Număr anunț
- DA28333880
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
- Furnizor / câștigător
- SETCAR SA (CUI 6873861)
- Cod CPV
- 90523000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.088 RON
- Valoare atribuită
- 1.088 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.