Atribuită
Cumpărare directă
Sigiliu Rotoseal cu fir metalic SHILD ALBASTRU, NR. 126001 - 131000 Material: - Policarbonat/acetal Dimensiune: - lungime cablul otelit 60 cm Personalizare: - prin gravare laser care nu permite stergerea sau modificarea numele companiei, logo Identificare: - prin gravare laser care nu permite stergerea sau modificarea serie numerica CONFORM OFERTA DIN 08.07.2021
- Număr anunț
- DA28380686
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
- Cod CPV
- 35121500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.