Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie cartuse Tipul si obiectul contractului de achizitie publica/ acordului cadru U.M. Cant P.U. Cartus toner MP 2014 buc 14 -127 Cartus toner MP 2352 buc 8 -90 Cartus toner MP 161 buc 8 -111 Cartus toner MP 4001 buc 12 -140 Cartus toner MP 2501 buc 4 -127
- Număr anunț
- DA28385653
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
- Furnizor / câștigător
- COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
- Cod CPV
- 30125120-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.574 RON
- Valoare atribuită
- 5.574 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.