Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE: SIGMA DOSAR CART.SINALB SIGMA DOSAR A4 PP ROS25/SET ARO H.COP A4,80G, 5 X 500 COLI SIGMA-PLIC C5 SILIC,80G,100/S SIGMA-PLIC C6 GUM ,80G, 100/S ARO BIBLIORAFT A4 75MM MAR 5/S BANDA COR. BLISTER 2*5MMX8M LIPICI STICK 40 G CREION HB CU GUMA 12/SET SIGMA AGRAFE V.50MM,40B,DIV.CU ARO EVIDENT GALB 12B/SET SIGMA CLIPS NG 32MM BLACK SIGMA CLIPS NG 41MM,BLACK SIGMA PIX GEL NG 3B/SET ARO PIX RETR.ALBS1MM50BUC/SET SFOARA IUTA 100GR. 6BUC/S W-UP NOTES ADE PL45X12,5CULX25 SIGMA AGRAFE 28MM,100B/S,DIV C
- Număr anunț
- DA28404116
- Autoritate contractantă
- COMUNA OTELENI ( CONSILIUL LOCAL) (CUI 4541009)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.544 RON
- Valoare atribuită
- 1.544 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.