Atribuită Cumpărare directă

150 SERVETELE ALBE 33X33 2 STR 2 ROLE H.IG. MINI TORK 170ML 200M ROLA M.PROF 2STR 200X5G RIOBA ZAHAR BRUN STICK 1KG JACOBS KRONUNG BOABE 0.50L SCHWEPPES FINO 20 SACI MENAJ COLORATI 60L AGR TAVA ALIM 33X42CM AGR TAVA ALIM 34X44CM

Număr anunț
DA28386057
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUD IASI (CUI 4701614)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.081 RON
Valoare atribuită
1.081 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.081 RON

din 1.081 RON estimat