Atribuită Cumpărare directă

ARO ROLE PROSOP BUCATARI,ROLE ARO H IG 3S,ARO SAPUN LICHID,ARO STANDARD SACI MENAJ,MADERO SACI MENAJ 35L,EPACK MANUSI MENAJ M,ARO CLOR PARFUMAT,LENOR SPRING,DERO MANUAL LAVANDA,LAVETE UMEDE,PRONTO SPRAY LEMN,DOMESTOS PIN,AJAX PARCHET DELICAT,FAIRY LEMON,RAID SPRAI MUSTE,TABLETE CLOR SUMA,HMLF PUBELA BIROU,AGR COS GUNOI PEDALA 10L,ARO SET MOP BUMBAC 3 BUC,ARO GALEATA 10L,PRND REZERVA MATURA,ARO MATURA FIR LUNG,RACLETA 25CM,PLST COADA LEMN LACUITA

Număr anunț
DA28358430
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PROF.UNIV.DR.ION STOIA (CUI 29387089)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.253 RON
Valoare atribuită
1.253 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.253 RON

din 1.253 RON estimat