Atribuită
Cumpărare directă
ARO COZONAC NUCA CACAO,METRO CHEF UNT,ARO OUAM,BR TOP TR SMANTANA,ARO CASCAVAL FELIAT,MALINA CARNATI GRILL,FL SALAM BANATEAN,PIEPT PUI DZ CUMSECADE,PULPA PORC DEG VACUM,BANNAE,USTUROI.CEAPA GALBENA,MORCOVI,VARZA ALBA,CARTOFI ALBI,MAZARE EXTRAFINA,ARDEALUL PAT PORC,ULEI FL SOARELUI,ARO Z PG HARTIE,FL GEM CAISE,OREZ BOB ROTUND,DELIKAT GAINA,ARO NAPOLITANE CACO,PARADIS PRAJITURA CACAO,BELIN CEAI AFINE,
- Număr anunț
- DA28355153
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.