Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Acord cadru de prestari diverse servicii de intretinere si de reparatii
- Număr anunț
- SCN1027781
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- H&G PROMOTOR IMPEX SRL (CUI 17073066)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.000 RON
- Valoare atribuită
- 366.000 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 07:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1010511
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032486
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.docx.p7s
- Caiet de sarcini - diverse servicii.pdf.p7s
- Contract subsecvent.docx.p7s
- FisaDate_DF1032486.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
H&G PROMOTOR IMPEX SRL CUI RO 17073066
Valoare atribuită
366.000 RON
din 372.000 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 6.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.