Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE MANOPERA: REVIZIE 360.000 KM 3.8H X 88.24 LEI; ECOTAXA:0.27 LEI PIESE: FILTRU ULEI 1BUC X 40.60 LEI; FILTRU MOTORINA 1BUC X 149.94 LEI; FILTRU AER 1BUC X 66.76 LEI;' FILTRU HABITACLU 1BUC X 34.86 LEI; DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30 4L 1BUC X 199.88 LEI; DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30 1L 1BUC X 55.52 LEI; BIELETA ANTIRULIU 1BUC X 240.81 LEI; NIT POP 3BUC X 1.32 LEI TOTAL SERVICII: 1127.89 LEI mai putin AUTO B-90-UPE
- Număr anunț
- DA28458508
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.127 RON
- Valoare atribuită
- 1.127 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.