Atribuită
Cumpărare directă
OFERTANT RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L. prin imputernicit MIDA SRL, oferteaza un vehiul DUSTER SL AVANTAJ BLUEDCI115 4WD, cu urmatoarele caracteristiic tehnice: Tipul/ Modelul/ Versiunea Vehiculului/ Motorizarea : Dacia DUSTER SL AVANTAJ BLUE DCI 115CP 4WD Ø Culoare exterioara: BLANC GLACIER Caracteristici tehnice vehicul si dotări aferente Lungime 4341 mm; Inaltime cu bare de pavilion: 1673 mm; Latime: maxim 2052 mm Caroserie: tip 5 usi SISTEM DE FRANARE/ SIGURANTA SI DIRECTIE ABS cu EBD si asistentă la frânarea de urgentă; Distribuție electronică a frânarii; ESP; ASR; Frânare de urgenta-AFU; Roti fata: discuri ventilate DV 280/24; Roti spate: Tambur T-9; Direcția-asistata electric; TRACTIUNE Cutie de viteze TL8 005; mecanica 6+1 trepte; Tracțiune: 4x4 nepermanent cu reductor; Autoturismul este echipată cu jante de aliaj usor 16” MOTOR Tip: motorina; Putere maximă: 85KW(115CP); Cuplu maxim: 260 CEE ( Nm); Capacitate cilindrică: 1461 cmc; Nivel de poluare: Euro 6 DOTARI Un set de 4 anvelope de vara 215/65 R16; Aer condiționat automat cu reglare manuala; Airbag frontal șofer / Airbag frontal pasager Airbaguri laterale fată; Airbag-uri laterale de tip cortina pentru pasagerii spate; Scaun șofer reglabil pe inaltime+lombar+cotiera centrala fata, Volan reglabil pe inaltime si adancime; Pretul final poate suferi modificari in cazul in care noi reglementari legale adauga sau modifica orice taxe incluse in pret (inclusiv modificare cota TVA, introducere accize etc.)
- Număr anunț
- DA28361204
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET HARGHITA (CUI 27436568)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.669 RON
- Valoare atribuită
- 75.669 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.