Atribuită Cumpărare directă

plic DL cu fereastră dreaptă 45x90mm TP 5081 Judecătoria Brașov set / 1000 buc 20x 53,50 Plic LC5 cu fereastră dreapta 162x229mm, fereastră 45X90mm TP 5081 Judecătoria Brașov set / 1000 buc 20x 67,50 plic TC4 cu fereastră TP 5081 Judecătoria Brașov set / 1000 buc 10x 151,20 plic TB4 cu burduf 5cm și fereastră TP 5081 Judecătoria Brașov set / 1000 buc 3x 968,10 conform model

Număr anunț
DA28404061
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BRASOV (CUI 4688540)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30199711-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.836 RON
Valoare atribuită
6.836 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.836 RON

din 6.836 RON estimat