Atribuită Cumpărare directă

Achizitie diverse produse de papetarie: Ace cu gamalie 3x1,26 Agrafe mari 41x5.88 Agrafe mici 65x1.68 Alonje plastic 15x6.30 Autocolant A4 4x42 Ascutitoare metalica 3x4.20 Biblioraft ingust 10x6,30 Biblioraft lat 136x6,30 Buretire 15x3 Bureiera cu gel 2x4.20 Burete tabla magnetica 2x3,36 Banda adeziva de hartie mare 3x12,60 Capse mari 24/6 - 146x1,68 Cutii de arhivare 400x12 Creion mecanic 1mm 6x10.82 Creion mecanic 0.7mm 2x10.82 Creion mecanic 0.5 mm 8x10,82 Creioane 27x1.26 Calculator de birou 5x55 Cutter mare 3x6,30 Corector pix 43x5,46 Corector pensula 6x2.10 Clipsuri mari 30x12 Clipsuri mijlocii 10x8 Clipsuri mici 40x5.04 Cub hatie 40x3.78 Cub hartie autoadeziv 14x10.08 Capsator mare 9x22,69 Coperta pls tranp A4 pt spiralat 3x59 Coperta carton A4 pt spiralat 3x59 Cerneala calimara 2x12,60 Carton alb A4 2x42 Condica prezenta mare 10x12,60 Condica prezenta mic 5x7,56 Dosare incopciat 350x0.73 Dosare PVC 1345x0.71 Dosare plic 295x0,59 Dosare sina 100x0,51 Decapsator 17x3,36 Evidentiator div cul 89x2.52 Folii pvc 19x10,08 Folii laminat A4 10x48 Foarfeca 6x6.30 Hartie Xerox A3 6x29.50 Hartie Xerox A4- 404x14 Index pls 79x5,88 Lipici solid mare 63x6.72 Rigla 30cm 18x1.26 Rigla 50cm 5x5,04 Marker negru 4x3,36 Marker tabla magnetica 3x3,36 Marker div cul 43x3.36 Mine creion mecanic 1mm 7x3.36 Mine creion mecanic 0.7 16x3.36 Mine creion mecanic 0.5 20x3.36 Perforator mare 5x40 Pix gel albastru 43x1.68 Pix albastru 161x0.84 Pix rosu 4x0.84, etc.

Număr anunț
DA28343329
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.543 RON
Valoare atribuită
20.543 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.543 RON

din 20.543 RON estimat