Atribuită Cumpărare directă

Set pupitru + scaun, proiectat ergonomic conform recomandarilor OMEN 3948/21.06.2013 Respecta tipodimensional SR EN 1729/1/2 : 2007 – Pupitru individual reglabil blatul cu colturile rotunjite, prevazut cu cant poliuretanic injectat si cu loc pentru rechizite, dimensiuni blat 600×450 mm; polita pentru ghiozdan si placa din tabla ambutisata, culori de baza fag. Pupitru scolar prevazut cu dopuri de protectie la podea pentru evitarea deteriorarii pardoselii. Descriere Dimensiuni: 600x450x670-790 / 320x390x370-460 – Cadru metalic confectionat din teava ovala prevazut cu carlig pentru ghiozdan. – Structura metalica vopsita in camp electrostatic, culoare de baza gri – Inaltimea reglabila a pupitrului : 670-790 mm – Scaun individual reglabil cu structura metalica din teava rotunda pentru picioarele reglabile si ovala pentru legaturile transversale);suportul reazemului din spate al scaunului va fi continu, sezutul si spatarul confectionate din lemn laminat modelat ergonomic. Scaunul este prevazut cu dopuri de protectie din plastic rezistent. – Dimensiune sezut: 400x390x8 mm, Dimensiuni limita: – Latimea scaunului: 400 mm (inclusiv picioarele) – Lungimea scaunului: 490 mm – inaltimea reglabila la nivelul sezutului: 370-460 mm – Vopsit in camp electrostatic, culoare de baza gri

Număr anunț
DA28484056
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.025 RON
Valoare atribuită
8.025 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.025 RON

din 8.025 RON estimat