Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni (L x l x h) mm 800x400x1880 Mobilier destinat birourilor. - Culoare standard Fag, Cires,Stejar,Gri , Alb - Culoare decor : Wenghe, Zebrano, Mesteacan, Nuc - Material pal melaminat 18mm - Finisaj cant ABS 2mm/0.4 mm - Mobilierul se livreaza montat - Protectii parchet - Garantie 12 luni

Număr anunț
DA28466512
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU SELIMBAR (CUI 17929259)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868 RON
Valoare atribuită
1.868 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868 RON

din 1.868 RON estimat