Atribuită Cumpărare directă

Tabla scolara magnetica alba pentru sali de clasa. Tabla scolara magnetica folosita pentru scris cu marker. Suprafata de scriere a tablei scolare magnetice este din otel lacuit, rezistent, spatele tablei din otel zincat iar rama din aluminiu anodizat. Tabla scolara magnetica verde este prevazuta cu suport din aluminiu pentru creta si 4 magneti pentru afisaj. Dimensiune 2400×1200 mm

Număr anunț
DA28466448
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU SELIMBAR (CUI 17929259)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
30195900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.838 RON
Valoare atribuită
1.838 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.838 RON

din 1.838 RON estimat