Atribuită Cumpărare directă

Descriere Dimensiuni: 870x400x1060 Dulap din pal melaminat pentru cataloage. Este prevazut cu pereti despartitori care creeaza spatii distincte pentru pastrarea cataloagelor. Se livreaza montat.

Număr anunț
DA28466370
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU SELIMBAR (CUI 17929259)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.479 RON
Valoare atribuită
1.479 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.479 RON

din 1.479 RON estimat