Atribuită Cumpărare directă

Scaun scolar reglabil pe inaltime. Dimensiune : adancime sezut 390 mm, latime sezut 390 mm, inaltime sezut 380-460 mm. Structura metalica din teava de otel cu sectiune patrata 25×25 mm si 20×20 mm, sudata argon MIG-MAG. Vopsirea este efectuata in camp electrostatic pentru un plus de rezistenta. Reglarea inaltimii si fixarea in pozitia dorita se face in 4 puncte de prindere sistem de siguranta surub cu piulita mascata anti-desfacere accidentala. Zonele de culisare telescopica sunt protejate cu garnituri de protectie din PVC rezistent la uzura si frecare. Talpile scaunului sunt protejate la capete cu dopuri din plastic rezistent pentru a proteja podeaua. Sezutul si spatarul sunt confectionate din lemn stratificat cu o grosime de 9 mm, mulate in mai multe planuri, anatomic pentru un confort sporit si o pozitie corecta. Elementele din lemn curbat lacuite natur. Produsul se livreaza demontat.

Număr anunț
DA28435980
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOD (CUI 29425654)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.134 RON
Valoare atribuită
5.134 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.134 RON

din 5.134 RON estimat