Atribuită Cumpărare directă

Lungime (mm): 35 Adancime (mm): 28 H Sezut (mm): 34 H Spatar (mm): 59 Scaun pentru copii. Din plastic rezistent. Sezutul si spatarul sunt ramforsate pentru o rezistenta sporita. Scaunul este stivuibil pana la 10 buc. Usor de manipulat si de intretinut. Sezutul si spatarul prezinta configuratie anatomica pentru un plus de confort. Culoare - rosu, galben, albastru, verde.

Număr anunț
DA28418500
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521 RON
Valoare atribuită
2.521 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521 RON

din 2.521 RON estimat