Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni (L x l x h) mm 1330x580x160 Paturi gradinita mov ce permite valorificarea utila a spatiilor in locatii ce nu permit o desfasurare suficienta de lucru. - Culoare de baza pat gradinita : mov . - Material rama metalica si fibra plastifiata rezistenta. Demontare usoara cu sky. - Colturile si muchile sunt rotunjite - Usor stivuibil pana la 15 bucati - Lavabil, demontabil, usor si rezistent - Se pot monta 4 rotile de 50mm -Produs conform normelor internationale EN-71 /1/2/3 - Garantie 36 luni - Livrare gratuita.

Număr anunț
DA28418403
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.626 RON
Valoare atribuită
2.626 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.626 RON

din 2.626 RON estimat