Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITARE DRUM DE ACCES S.R.M.P. SOCODOR

Număr anunț
DA34505968
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.989.507 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.989.507 RON