Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Tabla scolara magnetica verde pentru sali de clasa. Tabla scolara magnetica folosita pentru scris cu creta. Suprafata de scriere a tablei scolare magnetice este din otel lacuit, rezistent, spatele tablei din otel zincat iar rama din aluminiu anodizat. Tabla scolara magnetica este prevazuta cu suport din aluminiu pentru creta si 4 magneti pentru afisaj. Dimensiune 2000×1200 mm mai putin

Număr anunț
DA28346747
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII VIISOARA (CUI 18022478)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
30195000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.220 RON
Valoare atribuită
3.220 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.220 RON

din 3.220 RON estimat