Atribuită Cumpărare directă

A. Sortiment solicitat pentru incalzit: - lemn de foc, specia fag, livrat la drum auto forestier – PU = 180,67 lei/mc x 18 mc = 3252,06 lei Total comanda A: 3252,06 lei (TAXARE INVERSA) B. Servicii solicitate: - sectionat la 50 cm – PU = 28,57 lei/mc x 18 mc = 514,26 lei - transport material lemnos din platforma primara, inclusiv incarcat, la destinatie – PU = 45,43 lei/mc x 18 mc = 817,74 lei Total comanda B: 1332,00 lei TOTAL COMANDA A+B = 4584,06 LEI PRET MEDIU LOT COMANDAT = 254,67 lei/mc Preturile sunt exprimate in valori fara TVA. Conditii de calitate: material lemnos conform STAS 4667/89

Număr anunț
DA28433292
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI 11672708)
Furnizor / câștigător
REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.584 RON
Valoare atribuită
4.584 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.584 RON

din 4.584 RON estimat