Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer condiţionat portabil 12000 btu descriere produs Tensiune alimentare: 220-240V~/50HZ Deumidificare (l/h): 1.2 Capacitate răcire (W): 3500 Capacitate încălzire (W): 3300 Putere nominală absorbită (Răcire) (W): 1340 Putere nominală absorbită (încălzire) (W): 1100 Curent nominal absorbit (Răcire) (A): 5.95 Curent nominal absorbit (încălzire) (A): 4.88 Putere maximă absorbită (W): 1600 Curent maxim absorbit (A): 8 EER (W): 2,6 Clasa energetica EER: A COP (W): 3 Clasa energetica COP: A Agent frigorific (/): R410 Cantitate agent frigorific (g): 520 Volum aer recirculat (m3/h): 410 Nivel de zgomot (dB(A)): 62 Dimensiuni nete (LxÎxA) (mm): 400x795x480 Greutate netă (Kg): 33 Greutate brută (Kg): 37 Suprafețe acoperite (m2): 13-27 Cantitate încărcare (seturi): 345 Consum anual (răcire) (Kwh/60min): 1.3 Consum anual (încălzire) (Kwh/60min): 1.1 Garantie:24luni Termen de livrare: 1-2zile
- Număr anunț
- DA28421437
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.225 RON
- Valoare atribuită
- 1.225 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.