Atribuită
Cumpărare directă
CE270A (650A) CARTUS TONER BLACK (13500 PAG) ORIGINAL HP LASERJET M750DN = 2 buc; CE271A CE272A CE273A (650A) CARTUS TONER CMY 15000 PAGINI ORIGINAL HP LASERJET M750DN = 6 buc (2 buc C, 2 buc M, 2 buc Y); 44844508 CARTUS TONER BLACK (10000 PAG) ORIGINAL OKI C841DN = 2 buc; 44844505 CARTUS TONER YELLOW (10000 PAG) ORIGINAL OKI C841DN = 2 buc; 44844506 CARTUS TONER MAGENTA (10000 PAG) ORIGINAL OKI C841DN = 2 buc; 44844507 CARTUS TONER CYAN (10000 PAG) ORIGINAL OKI C841DN = 2 buc; MLT-D103L MLTD103L CARTUS TONER BLACK (2500 PAG) ORIGINAL SAMSUNG ML2955 = 1 buc; Stripper izolatii MASTER (pt. RG59, RG6, RG7, RG11, si cablu de telefon/UTP) = 3 buc.
- Număr anunț
- DA28403383
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.094 RON
- Valoare atribuită
- 16.094 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.