Atribuită Cumpărare directă

X925H2KG CARTUS TONER BLACK (8500 PAG) ORIGINAL LEXMARK X925-1 BUC/X925H2CG X925H2MG X925H2YG CARTUS TONER CYAN1 BUC/ MAGENTA-1 BUC/ YELLOW 1 BUC.(7500 PAG) ORIGINAL LEXMARK X925

Număr anunț
DA28358370
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL TELEORMAN (CUI 4253685)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.533 RON
Valoare atribuită
2.533 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.533 RON

din 2.533 RON estimat