Atribuită Cumpărare directă

TONER (6000 PAG) ORIGINAL LEXMARK MX421 - 2 buc. , CARTUS TONER BLACK (20000PAGINI) ORIGINAL LEXMARK MX 421- 1 buc.

Număr anunț
DA28335191
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.528 RON
Valoare atribuită
2.528 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.528 RON

din 2.528 RON estimat