Atribuită Cumpărare directă

Achizitii piese reparatii utilaje intretinere drumuri

Număr anunț
DA28311045
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
ADASCALITEI ROMICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 14185987)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.655 RON
Valoare atribuită
1.655 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.655 RON

din 1.655 RON estimat