Atribuită Cumpărare directă

ambriuri la pereti executate in lamele sau tablii din cherestea de rasinoase in lamele (MDF)

Număr anunț
DA28338325
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala NR.5 "Aviator Petre Ivanovici" Bailesti (CUI 17187281)
Furnizor / câștigător
INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
Cod CPV
45451200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.671 RON
Valoare atribuită
16.671 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.671 RON

din 16.671 RON estimat