Atribuită Cumpărare directă

Municipiul Bucureşti achiziţionează, ”Servicii de certificare calificată a semnăturii electronice”, conform descrierii din Specificatiile tehnice ataşate pe SEAP. Valoarea totală estimată este: 180,00 lei fara TVA Cantitate: 2 certificate digitale – kituri noi cu valabilitate 1 an x 90 lei/certificat = 180,00 lei fara TVA Criteriul de atribuire: preţul cel mai scăzut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta în SEAP (www.e-licitatie.ro) valoarea totală/pachet exprimată în lei fără TVA, iar pe adresa isabelle.oprea@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare:  oferta financiară detaliată conform cerintelor din Specificatiile tehnice atasate,  oferta tehnică întocmită conform cerinţelor din Specificatiile tehnice atasate.

Număr anunț
DA28355058
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat