Atribuită Cumpărare directă

SIGURANTA AUTOMATA 1P+N 32A; SIGURANTA AUTOMATA 1P+N 20A; SIGURANTA AUTOMATA 1P+N 16A; SIGURANTA AUTOMATA 1P + N 10A; SIG.3P 63A SCHNEIDER

Număr anunț
DA28419246
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
Cod CPV
31211310-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.585 RON
Valoare atribuită
3.585 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.585 RON

din 3.585 RON estimat