Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie este o comanda ferma si s-a initiat in baza referatului 17705 / 16.07.2021 formulat de UPU Clinicile Noi si aprobat de conducerea unitatii

Număr anunț
DA28431067
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC BDK SRL (CUI 1825782)
Cod CPV
39710000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.442 RON
Valoare atribuită
3.442 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.442 RON

din 3.442 RON estimat