Atribuită
Cumpărare directă
Catalog clasa pregatitoare 1 buc x 16.20 lei; Catalog invatamant primar - 4 buc x 28.60 lei; Catalog invatamant gimnazial - 4 buc x 28.60 lei; Cutie arhivare cataloage - 5 buc x 39.90 lei; Adeverinta elev - 2 buc x 3.20 lei; Diploma A4 color - 100 buc x 1.40 le
- Număr anunț
- DA28429398
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MUSETESTI (CUI 29172861)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590 RON
- Valoare atribuită
- 590 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.