Atribuită Cumpărare directă

PACHET ANVELOPE CONFORM ANUNT ADV1229305/26.07.2021 si oferta: ANVELOPA VARA 235/65 R17 108V XL CONTACT -CONTINENTAL - 4 x 314.29 ANVELOPA VARA 235/65 R16C 115/113R VANIS 2-BARUM - 4 x 258.70 MONTAJ SI ECHILIBRAT INCLUS

Număr anunț
DA28477101
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.291 RON
Valoare atribuită
2.291 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.291 RON

din 2.291 RON estimat