Atribuită
Cumpărare directă
1) RENAULT MASTER; s.s. - VF1FDCUL636742188 - B 58 UND - COLOANA INFERIOARA DIRECTIE - O.E. - AX VOLAN - 1 BUCATA - 1 x 1,206.39 - SUPORT MOTOR - FEBI - SUPORT MOTOR - 1 BUCATA - 1 x 97.90 2) FORD TRANSIT; s.s. - WF0NXXTTFN8R21080 - B 98 FYW - FULIE CUREA ARBORE COTIT AMODEL CU MORTIZOR VIBRATII - DAYCO - FULIE - 1 BUCATA - 1 x 319.75 - CUREA TRANSMISIE CU CANELURI MODEL FARA AC - SKF - CUREA ACCESORII - 1 BUCATA - 1 x 63.41 - INTINZATOR CUREA CUREA DISTRIBUTIE - ROTTLER - INTINZATOR CUREA - 1 BUCATA - 1 x 141.80 - ROLA - SKF - ROLA GHIDARE - 1 BUCATA - 1 x 71.32 3) FORD TRANSIT; s.s. - WF0EXXTTGEFK00224 - B 298 ALI - SET PLACUTE FRANA FATA - KROTTENDORF - SET PLACUTE FRANA FATA - 1 SET - 1 x 123.55 - SET PLACUTE FRANA SPATE - KROTTENDORF - SET PLACUTE FRANA SPATE - 1 SET - 1 x 89.58 - CABLAJ CU SENZOR SPATE - ALBASTRU 310 MM - O.E. - 1 x 100.14
- Număr anunț
- DA28320757
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.213 RON
- Valoare atribuită
- 2.213 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.