Atribuită Cumpărare directă

boxa portabila model MBA120W MKII HTPT .

Număr anunț
DA28489710
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE MUZICA (CUI 4433767)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
32342412-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041 RON
Valoare atribuită
2.041 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041 RON

din 2.041 RON estimat