Atribuită
Cumpărare directă
Ca urmare a primirii procesului verbal nr. 2610 din 14.07.2021, prin care am fost declarati castigatori pentru achizitionarea a 2 bucati Clarinet in Sib Yamaha YCL CX, postam in catalogul SEAP oferta noastra pentru 2 bucati Clarinet in Sib Yamaha YCL CX, asa cum a fost aceasta transmisa pe email
- Număr anunț
- DA28410361
- Autoritate contractantă
- Colegiul de Muzica ''Sigismund Toduta'' (CUI 4485790)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37314100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.739 RON
- Valoare atribuită
- 13.739 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.