Atribuită Cumpărare directă

Ca urmare a primirii procesului verbal nr. 2610 din 14.07.2021, prin care am fost declarati castigatori pentru achizitionarea a 3 bucati Oboi Buffet Crampon BC-4062-2-0, postam in catalogul SEAP oferta noastra pentru 3 bucati Oboi Buffet Crampon BC-4062-2-0, asa cum a fost aceasta transmisa pe email.

Număr anunț
DA28410169
Autoritate contractantă
Colegiul de Muzica ''Sigismund Toduta'' (CUI 4485790)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37314200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.983 RON
Valoare atribuită
33.983 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.983 RON

din 33.983 RON estimat