Atribuită
Cumpărare directă
Schagerl Apredato SG2 Gold Buc 1 1209 1209 Denis Wick 4884 Flugelhorn 3BFD Buc 1 429 429 La Tromba AG Slide and Cork Grease 15g Buc 5 25 125 La Tromba AG Slide and Cork Grease 1000g Buc 1 319 319 Hagerty Silver Polish 250 ml Buc 3 55 165 Thomann Valve Guard for Trumpet Buc 1 49 49 Ultra-Pure Trumpet Care Kit Buc 3 139 417 Roché Thomas MI-T-Mist Mouthpiece Cleane S Buc 3 25 75 Hagerty Gold Clean Buc 3 45 135 Thomann Mouthpiece Cleaning Spray Buc 3 29 87 BG A30 SWAB ALTO SAX Buc 2 79 158 Gewa Swab Baritone Saxophone Buc 1 49 49 Vandoren Microfiber Bb- Clarinet Swab Buc 3 95 285 Vandoren Cork Grease Stick White Buc 5 25 125 Vandoren Microfiber Cleaning Cloth Buc 3 75 225 VANDOREN MOUTHPIECE CUSHIONS 0,35 MM CL Set 3 42 126 Kölbl Just Joe's Sax Strap deluxe Buc 2 589 1178 BG A23B Thumb Rubber Large Set 1 345 345 Silverstein HEXA Clar M / Alto S Buc 2 1689 3378 Vandoren V16 Alto Sax A5-S+ Buc 1 589 589 Vandoren Reed Trimmer Bb Clarinet RT10 Buc 1 719 719 Vandoren Reed Trimmer Alto Sax RT21RT Buc 1 719 719 Otto Link Tone Edge Alto 7 Buc 1 555 555 VANDOREN CLASSIC 3 CLARINET SIB Buc 75 11 825 VANDOREN CLASSIC 2,5 CLARINET SIB Buc 25 11 275 VANDOREN CLASSIC 1.5 SAX ALTO Buc 50 14 700 Yanagisawa YANY BooStar Yanagisawa/Selmer Buc 1 345 345 VANDOREN CLASSIC 2 SAX ALTO Buc 50 14 700 Vandoren Hygro Reed Case Altsax Buc 1 159 159 Silverstein OmniGuard Lip Protector Buc 3 149 447 Vandoren Hygro Reed Case for Bb clarinet Buc 2 159 318 DAddario Woodwinds Select Jazz Unfiled Tenor 3S Cutie de
- Număr anunț
- DA28406713
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.942 RON
- Valoare atribuită
- 15.942 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.