Atribuită
Cumpărare directă
Sistem sonorizare scena exterior în cadrul proiectului „Valorificarea Identității Culturale și a Istoriei Comune pentru Dezvoltarea Turismului în Zona de Graniță a Dunării de Jos” finanțat prin Programul Operațional Comun România – Ucraina 2014 – 2020. Ca urmare a anuntului AV1224022, a ofertei transmise pentru sistem sonorizare scena, asa cum a fost aceasta transmisa.
- Număr anunț
- DA28367096
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHILIA VECHE (CUI 4508738)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32342410-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.420 RON
- Valoare atribuită
- 20.420 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.