Atribuită Cumpărare directă

ACE ANESTEZIE PERIPROSTATICA CHIBA COLOPLAST 22/20 CM = AUGUST 2021 = S28 = FE 1405/19.07.2021 AC ANESTEZIE PERIPROSTATICA, ACE CHIBA 22G -20-22 CM

Număr anunț
DA28431224
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141321-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat