Atribuită Cumpărare directă

Set paracenteza punga de 2 litri cu valva non-retur si robinet 3 cai, seringa 60ml, 3 ace cu grosime 14 G, 16 G, 19 G Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA28388586
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat