Atribuită Cumpărare directă

ISTOL AUTOMAT PUNCTIE BIOPSIE UNICA FOLOSINTA 16G-1 cu lungimea 12cm , CU ADANCIMEA DE PENETRARE 22MM. PRODUCATOR MEDAX - ITALIA, DENUMIRE COMENRCIALA MEDONE. www.medax.

Număr anunț
DA28375182
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat