Atribuită Cumpărare directă

HUSE SI FOLII PENTRU TELEFOANE IPHONE. CONFORM OFERTA TRANSMISA LA SOLICITAREA ACHIZITORULUI. LIVRARE GRATUITA.

Număr anunț
DA28375551
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32351300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.051 RON
Valoare atribuită
1.051 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.051 RON

din 1.051 RON estimat