Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta, Primaria comunei Branesti, doreste achizitia urmatoarelor produse: 1. Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 480GB, 2.5", SATA III, Cod produs: SA400S37/480G -> 4 bucati 2. HDD extern Seagate Expansion Portable, 5TB, 2.5", USB 3.0, Negru, Cod produs: STEA5000402 -> 2 bucati 3. Monitor Gaming LED TN Dell 23.6", Full HD, 75Hz, HDMI, FreeSync, 1ms, Negru, SE2417HGX, Cod produs: SE2417HGX -> 1 bucata 4. UPS MUSTEK Line Int. fara management, 2000VA/ 1200W, AVR, 4 x socket Schuko, Cod produs: 2000-LED-LIG-T10 -> 20 bucati 5. Multifunctional laser monocrom Xerox B205, Retea, Wireless, ADF, A4, Cod produs: B205V_NI -> 1 bucata 6. Kit Dual Channel Corsair 8GB (2 x 4GB), DDR3, 1600MHz, Radiator, Cod produs: CMZ8GX3M2A1600C9 -> 1 bucata 7. Sistem Desktop PC ASUS PRO D340MF cu procesor Intel® Core™ i5-9400 pana la 4.10 GHz, Coffee Lake, 8GB DDR4, 512GB SSD, DVD-RW, Intel® UHD Graphics 630, Windows 10 Pro, Cod produs: D340MF-I59400068R + Monitor Gaming LED TN Dell 23.6", Full HD, 75Hz, HDMI, FreeSync, 1ms, Negru, SE2417HGX, Cod produs: SE2417HGX -> 1 bucata 8. Espressor Automat De'Longhi Magnifica 22.360 S, 1450 W, 15 bar, Display Lcd, Cappuccino, Argintiu, Cod produs: ECAM22.360.S -> 1 bucata
- Număr anunț
- DA28338044
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.456 RON
- Valoare atribuită
- 21.456 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.