Atribuită Cumpărare directă

Verificat stingător cu pulbere tip P6 = 245* 9,8lei Verificat stingător cu CO2 tip G2 = 70* 9,8lei Verificat stingător cu CO2 tip G5 = 20* 9,8lei Conform oferte contract

Număr anunț
DA28463152
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.283 RON
Valoare atribuită
3.283 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.283 RON

din 3.283 RON estimat