Atribuită
Cumpărare directă
Servicii verificare, mentenanta pt. instalatia de limitare si stingere incendiu cu apa; servicii de verificare, incarcare si reparare stingatoare la Parcarea Regina Maria Brașov - conform Caietului de sarcini atașat. Se va incheia contract valabil până la data de 31.12.2021, cu posibilitate de prelungire pentru perioada 01.01.2022 - 30.04.2022. 4140,00 lei fara TVA este valoare estimata a contractului pentru anul 2021. 2450,00 lei fara TVA este valoarea contractului pentru primele 4 luni ale anului 2022.
- Număr anunț
- DA28459824
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.590 RON
- Valoare atribuită
- 6.590 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.