Atribuită
Cumpărare directă
Stingator cu pulbere tip P50-1 buc Stingator cu spuma tip SM50-5 buc Verificat reparat incarcat stingator cu pulbere tip P6-17 buc Verificat reparat incarcat stingator cu pulbere tip P50-10 buc Verificat reparat incarcat stingator cu pulbere tip SM50-5 buc Verificat reparat incarcat stingator cu pulbere tip G2-4 buc
- Număr anunț
- DA28360710
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE - U.T. 345 SIBIU (CUI 23520789)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
- Cod CPV
- 35111300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.369 RON
- Valoare atribuită
- 7.369 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.