Atribuită
Cumpărare directă
1 21-D1/15/40/20 Rosneft Revolux D1 15w-40 (20 L.)(21-D1/15/40/20) buc 1.00 201.68 2 GE30 Rulmen GR30 (SSP30)(GE30) buc 1.00 8.40 3 80-8201050 Oglindă retrovizoare MTZ (în ansamblu)(80-8201050) buc 2.00 42.02 4 85-1601130-01 Disc de ambreiaj MTZ-1221(85-1601130-01) buc 1.00 218.49 5 50-1601180 Mufa de cuplare a ambrejului MTZ (in ansamblu)(50-1601180) buc 1.00 92.44 6 T6101/1 Filtru de combus. (corpus) MTZ/Gaz/ZiL/Maz (D-243/245) (DIFA)(T6101/1)buc 1.00 42.02 7 8586.6/0031 Releu semnalizator de viraj MTZ (tip nou)(8586.6/0031) buc 1.00 33.61
- Număr anunț
- DA28484299
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
- Furnizor / câștigător
- MASTER LUX SRL (CUI 18563694)
- Cod CPV
- 16810000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680 RON
- Valoare atribuită
- 680 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.